links


Program Terkini UAD
Print

Mantan Pengerusi

Tan Sri Nik Mohamed Bin Nik Yaacob        -        1 Oktober 2001 – 30 September 2002

Tan Sri Ab Rahman Bin Omar                     -       1 Oktober 2003 – 31 July 2010

Tan Sri (Dr) Ir Jamilus Bin Md. Hussin        -        1 Ogos 2010 – 31 December 2014

Datuk Dr. Amin Bin Senin                            -        1 Januari 2015 – 31 November 2015